żel do mycia ciała i włosów Latopic

W przypadku atopowego zapalenia skóry mamy do czynienia z przewlekłymi lub nawrotowymi zmianami skórnymi. Przypadłość ta manifestuje się zaczerwienieniem i suchością skóry, ponadto zmianom tym bardzo często towarzyszy silny świąd, który prowokuje chorego do drapania, co z kolei sprzyja nadkażeniom bakteryjnym.  AZS może  obejmować różne części ciała, w tym również owłosioną skórę głowy.  Skóra atopowa wymaga szczególnej pielęgnacji. Osoby zmagające się z atopowym zapaleniem skóry powinny stosować emolienty, czyli produkty o działaniu nawilżającym i natłuszczającym, które pozostawiają na skórze ochronny film i tym samym chronią przed nadmierną utratą wody. Poza kremami, balsamami, czy emulsjami do pielęgnacji ciała musimy również sięgnąć po preparaty do mycia ciała i skóry głowy. W związku z tym, iż pielęgnacja skóry atopowej wymaga stosowania wielu różnych specyfików, w miarę możliwości warto sięgać po produkty typu 2 w 1. Co ma ogromne znaczenie nie tylko ekonomiczne, ale i praktyczne. Jeśli szukasz preparatu, który nawilży skórę ciała i głowy, złagodzi dokuczliwy świąd i podrażnienia i dodatkowo poprawi kondycję włosów, weź udział w naszym teście i wypróbuj nowość – Żel do mycia ciała i włosów Latopic®!

 

Zmiany atopowe na owłosionej skórze głowy bardzo często rodzą problem z doborem odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Stosowane produkty muszą delikatnie usuwać zanieczyszczenia, pozostawiając na skórze film ochronny. Jednocześnie powinny być na tyle lekkie, by nie obciążać włosów i nie przyspieszać ich przetłuszczania. Ponadto od kosmetyków przeznaczonych do oczyszczania włosów oczekujemy, że choć w minimalnym stopniu ułatwią ich rozczesywanie. I co ważne – nie mogą szczypać w oczy. Opracowanie formuły spełniającej wszystkie wyżej wspomniane oczekiwania nie jest zadaniem łatwym, ale możliwym.

Dzięki połączeniu wyselekcjonowanych składników aktywnych Żel do mycia ciała i włosów Latopic® przeznaczony jest do higieny i pielęgnacji skóry ciała, głowy oraz włosów u osób z atopową i podrażnioną skórą. Na szczególną uwagę zasługują zawarte w preparacie metabolity Lactobacillus sp., które wykazują działanie przeciwdrobnoustrojowe, w naturalny sposób pomagają ograniczać rozwój gronkowca złocistego stanowiącego częstą przyczynę nadkażeń bakteryjnych u chorych na AZS. Na uwagę zasługuje również  SyriCalm® składnik pochodzenia naturalnego, który skutecznie łagodzi objawy AZS takie jak świąd i zaczerwienienie skóry.  Z kolei AQUAXYLTM  chroni skórę przed utratą wody, dzięki czemu ulega ona odbudowie i regeneracji.  Składnik ten zapobiega również łuszczeniu skóry i przyczynia się do jej wyraźnego wygładzenia. Innym składnikiem godnym uwagi jest OLIVEM® 300 to kompleks, który wykazuje wysokie powinowactwo do ludzkiej skóry, dzięki czemu chroni ją przed wysuszeniem i podrażnieniem. Dzięki unikalnemu połączeniu wielu unikatowych składników Żel do mycia ciała i włosów Latopic® oczyszcza skórę, nie naruszając jej płaszcza hydrolipidowego, zapewnia długotrwałe nawilżenie, przyspiesza regenerację naskórka, łagodzi podrażnienia skóry ciała. Żel przeznaczony jest również do pielęgnacji włosów, co ważne nawilża, wygładza i odżywia je, nadaje im zdrowy wygląd oraz ułatwia rozczesywanie. Warto również wspomnieć, że Żel Latopic®  nie szypie w oczy. Produkt ten można stosować już od 1. dnia życia.   Żel do mycia ciała i włosów Latopic® jest przeznaczony dla dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych borykających się z problemem atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry.  Omawiany produkt jest bezpieczny nawet dla cienkiej skóry dzieci, ponieważ nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników, mydła oraz SLS i SLES. Żel do mycia ciała i włosów, podobnie jak cała linia emolientów Latopic®, został przebadany dermatologicznie.

Latopic żel do mycia ciała i włosów

Sprawdź, jak działa Żel do mycia ciała i włosów Latopic®!

Zapraszamy osoby, które zmagają się z atopowym zapaleniem skóry do udziału w testach Żelu do mycia ciała i włosów Latopic®. Spośród użytkowników, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 50 uczestników testów. Każdy z nich otrzyma pełnowymiarowe opakowanie Żelu do mycia ciała i włosów Latopic®.

Osoby zainteresowane akcją testowania Żelu do mycia ciała i włosów Latopic®, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej. Mamy również nagrodę dla uczestników akcji, którzy odeślą wypełnioną ankietę końcową. Wyłonimy spośród nich 3 osoby, które otrzymają od sponsora testu trzymiesięczną kurację doustnego produktu Latopic®.

Informacje nt. testów Żelu do mycia ciała i włosów Latopic®

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 19.04.2016 r.  do 08.05.2016 r.  do godziny 23:59.
  • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 50 uczestników testów. Uwaga: na dany adres zamieszkania przypada tylko jedno zgłoszenie. Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 16.05.2016 r. włącznie.
  • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczona przesyłka zawierająca Żel do mycia ciała i włosów Latopic®. Po otrzymaniu paczki należy przesłać maila potwierdzającego na adres redakcja@mojealergie.pl.
  • Po miesiącu stosowania Żelu do mycia ciała i włosów Latopic®każdy z uczestników testów zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila.
  • W testach konsumenckich Żelu do mycia ciała i włosów Latopic® mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich Żelu do mycia ciała i włosów Latopic® (wybór uczestników, przesłanie kremu i ankiety końcowej).
  • Zgłaszając się do testów Żelu do mycia ciała i włosów Latopic®, oświadczasz, iż znasz regulamin „Testu Żelu do mycia ciała i włosów Latopic®” i w pełni go akceptujesz.

Artykuł sponsorowa