prywatny pakiet medyczny
Ani Kolleshi z Unsplash

O tym, czym jest pakiet medyczny, zapewne wiele osób wie. Coraz więcej osób z nich korzysta, zauważając realne korzyści zarówno zdrowotne, jak i finansowe. Kierując się dobrem własnym oraz bliskich, warto zainwestować w zdrowie. Dlaczego prywatny pakiet medyczny to dobry wybór? Dlaczego nie warto wykupować pojedynczych wizyt?

Pakiety medyczne Luxmed

Ostatni czas nie jest łaskawy dla wszystkich ludzi na świecie. Obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną ograniczyły dostęp do wszelkich usług, w tym także służby zdrowia. Niektórzy Pacjenci nie mieli możliwości odbyć profilaktycznych badań, priorytetem były nagłe przypadki. Tymczasem teleporady stały się zbawienne i uratowały zdrowie wielu ludziom. Brak kolejek w przychodniach i poradniach, który jest zapewniony dzięki ograniczeniom wizyt osobistych, chroni przed zarażeniem. Ostatni czas pokazał, że warto dbać o swoje zdrowie. Niewykluczone, że z tego powodu trzeba odbyć kilka wizyt u różnych specjalistów. Pakiet medyczny Luxmed w tym przypadku stanowi nie tylko wygodny dostęp do lekarzy, ale także oszczędność.

„Ach, ta Służba Zdrowia…” padło z ust niejednego Polaka. To fakt, opieka medyczna na Narodowy Fundusz Zdrowia wymaga cierpliwości. Platforma MediPakiet: https://www.medipakiet.pl/ , zawiera oferty pakietów dla osób o różnych potrzebach i zróżnicowanym budżecie. Jest rozwiązaniem, które zapewnia skrócenie czasu oczekiwania na wizyty w porównaniu do NFZ. Dostępni są tu lekarze, tacy jak: lekarz rodzinny, internista, pediatra, a także specjaliści z dziedzin chirurgii, pulmonoglogii, laryngologii, neurologii, ortopedii i inni. Często na zabieg ambulatoryjny trzeba czekać nawet 2 lata. Ten czas można wykorzystać na późniejszą rekonwalescencję i dalsze leczenie. Nieleczone na czas schorzenia przyczyniają się do pogorszenia stanu zdrowia oraz w niektórych przypadkach przedłużają niezdolność do pracy.

Abonament medyczny…

… to nie tylko wizyty u specjalistów. To także dostęp do bezpłatnego szczepienia na tężec, a także grypę, co w okresie jesienno-zimowym wiele osób uchroniło przed chorobą. Zabiegi medyczne, badania laboratoryjne i diagnostyczne są także zapewnione w ramach pakietu. Profilaktyczne badanie krwi może być kluczowe poszukiwaniu powodu złego samopoczucia pacjenta.

Kobieta w ciąży także znajdzie tu coś dla siebie- prowadzenie ciąży także może być zapewnione przez pakiet. Opiekę ginekologa znajdziemy w każdym wariancie, nawet najbardziej budżetowym. Po porodzie noworodek objęty abonamentem może mieć stałego pediatrę.

Wizytę u każdego ze specjalisty można odbyć bez ograniczeń. Nie ma limitu miesięcznego na konsultacje. Jest to przydatna wiedza chociażby w odniesieniu do rehabilitacji, która powinna odbywać się cyklicznie. Tu komfort ćwiczeń pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty jest zapewniony.